Ankara Life Dergisi

Kelebek Mutfak/ Verart Şıklığını Ankara Beytepe’ye Taşıdı!

Kelebek Mutfak/ Verart, 17 Haziran Cumartesi günü saat 14:00’te Beytepe Mahallesi Safe Park Orhan Gazi Bulvarı No: 45 E- Blok Zemin Kat No: 2’de muhteşem bir kutlamayla açılışını gerçekleştirdi. Davetliler arasında Tokat MHP Milletvekili Yücel BULUT, Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Kemal ERDOĞAN, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Genel Başkanı Nezih ALLIOĞLU, Başkan Vekili Gürbüz Bekiş, GGYD Yönetim Kurulu ve değerli GGYD ailesi üyeleri, Ostim KOSGEB Müdürü Hasan ŞENEL, Gediksan Mobilya Sahibi Sönmez GEDİK ve Cavit GEDİK, Sahralar Mobilya Sahibi Mehtap BUDAK, Yumoş Yataklarının Sahibi Adil YAVUZEL, İrfan Mağazalarının Sahibi İlhan KÜÇÜK vardı. Aynı zamanda değerli aile üyeleri ve dostlarının yer aldığı açılışta, açılış konuşmasını Verart Grup İç Mimarlık firma Sahibi Hakan Tekmen ve kıymetli eşi Ayfer Tekmen yaptı. Bu özel günde kendilerini yalnız bırakmayan misafirlerine teşekkürlerini sunan Hakan Tekmen; ‘1935 yılında kurulan Kelebek Mutfak-Banyo, Türkiye’nin en köklü mobilya markasıdır. Bunun getirdiği sorumluluk bilinci ile hareket eden, kaliteli ve tüketici dostu malzemeleri eşsiz tasarımlarla buluşturan Kelebek Mutfak – Banyo’nun, yıllar geçse de eskimeyen yeni yüzünü, bugün size tanıtmak ne mutlu ki bize nasip oldu. İnanıyoruz ki sektörün duayeni olan markamız, öncülüğü hiçbir zaman elinden bırakmayacak ve sizlerin beğenilerini kazanmaya devam edecektir. Biz de gittikçe büyüyen bu aileye Verat Grup İç Mimarlık olarak katıldığımız için gurur duyuyoruz.’ dedi. Beytepe’de açılan şubelerinde ise kıymetli eşi Ayfer Tekmen ve çalışanlarıyla beraber işleteceği bilgisini veren Hakan Tekmen, Verart Grup İç Mimarlık olarak yaklaşık 15 yılı aşkın iş tecrübesiyle akrilik, kuvars, granit, ve mermer tezgah uygulamalarıyla perakende ve toplu projelerde hizmet verdiğini söyledi. Ardından iç mimari tasarım ve proje alanında da müşterilerine alternatifler sunacağı haberini vererek konuşmasını sonlandırdı.
Açılışın ilerleyen saatlerinde Ankara’da inşaat sektörüne hizmet veren iç mimarlar, mimarlara ve müteahhit firmalarına çalışmalarını sunan Kelebek Mutfak/Verart, onlarla birlikte çözüm ortaklığı yaparak fikir alışverişi değerlendirmesinde bulundu. Bundan dolayı Kelebek Mutfak/Verart hedef kitlesini; perakende sektöründe nihai tüketiciler, iç mimarlar ve mimarlar, toplu proje müteahhitleri, anahtar teslimi yapan firmalar üzerinde tutuyor.
Verart Grup İç Mimarlık olarak Ankara Siteler Demirhendek Caddesi üzerinde mimarlık ofisi, Siteler Demirhendek Caddesi’nde akrilik mutfak ve banyo tezgahı ile ilgili üretim yeri bulunan Kelebek Mutfak/Verart’ın aynı zamanda Yuvaköy Mermerciler Sitesi’nde sulu kesim makinaları, doğal taş, mermer, granit, kuvars ve porselen ürünlerinin işlendiği fabrikaları var.

Yorumlar

0 yorumlar