Ankara Life Dergisi

Park Dedeman’da Ünlü Ressamlara Ait 50 Eser, Müzayedede Satıldı.

Sanat camiasına kazandırdığı Kuzeyli ressamlarla tanınan AYA Gallery, Park Dedeman Levent bünyesinde organize ettiği galeri alanında düzenli sanat sergileri ve müzayedeler gerçekleştiriyor

YA Gallery & Müzayede Evinin 11. Resim müzayedesi boş duvarları orijinallerle buluşturma misyonundan yola çıkarak 20 Ekim de sezonun ikinci müzayedesini gerçekleştirdi. Kalite ve konumu itibariyle şehrin merkezinde yer alan Park Dedeman Levent bünyesinde gerçekleştirilen müzayedeye birçok sanatsever katıldı.

Türkiye’nin ilk yabancı kadın yöneticisi olan Yuliya Ergene’nin gerçekleştirdiği müzayede de keyifli sunumuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Gelin bir de bu keyifli anları ondan dinleyelim; *Müzayedelerimiz de yeni sezon da yeni eserler sergilemeye devam ediyoruz, sevdiklerinize ve kendinize sanatı hediye edebilmeniz için. Beğendiğiniz eserler yalnızca bir eser olarak kalmadığını aynı zaman da prestijli bir yatırım aracıdır. Hem müzayede heyecanını birlikte yaşamak hem de hayatınıza sanatsal bir yatırım yapmanız için bu keyifli etkinliğimize herkesi bekliyoruz.

17 Kasım da gerçekleştireceği yeni müzayedesinde sizlere sanatı armağan etmeye devam edecek olan AYA Gallery de buluşmak dileğiyle. Unutmayın hayat sadece siyah ve beyazdan ibaret değil, fırça bizim elimizde.

AYA Gallery & Müzayede Evi Hakkında:
 Sanat camiasına kazandırdığı Kuzeyli ressamlarla tanınan AYA Gallery, Park Dedeman Levent bünyesinde organize ettiği galeri alanında düzenli sanat sergileri ve müzayedeler gerçekleştiriyor. Portföyünde bulunan 50’ye yakın sanatçının eserlerini, ‘KALEYDOSKOP by AYA’ markasıyla düzenlediği karma seçkilerle ve ayrıca solo sergilerle sunan AYA Gallery, modern hayatın vazgeçilmez yaşam merkezleri olan otellere sanat galerileri kurarak, şehrin hızlı temposundan uzaklaşmadan güzelliklere yaklaşmanızı mümkün kılıyor.
Daha önce plastik sanatları hayatına katmamış insanları resim sanatı ile tanıştırıyor, boş duvarları orijinallerle buluşturuyor. Misyonu sadece toplumlar arasında sanat köprüsü inşa etmek değil, aynı zamanda sanat ve toplum arasındaki incelmiş bağları kuvvetlendirmek. Yarının büyüklerine düşlerini kaybetmemeleri için güç vermek de severek yaptıkları işlerden…

Yorumlar

0 yorumlar