Ankara Life Dergisi

Uzman Kadro, Güvenilir Sonuç: ZETALAB

Güvenilirlik ve hasta memnuniyeti esaslı bir kurum ile karşınızdayız; ZETALAB Ankara Tıp Laboratuvarı. Ankara özel laboratuvarı ZETALAB’ın Kurucusu Işın Bayraktar ile söyleştik. Teknolojinin imkanlarını sonuna kadar kullanan ZETALAB, uluslararası bir marka olmak için çalışmalarını sürdürmekte.

Sizi tanıyabilir miyiz?
Irak- Kerküklü Türkmenim. Evli ve 2 çocuk annesiyim. Üniversite tahsilim Kerkük Fakültesi Harita Mühendisliği bölümünde yaptım. 2005 yılında Türkiye’ye geldim. Yüksek lisans programını da Türkiye’de tamamladım. Türkiye’de önemli kuruluşlarda çalışmalar yaptım ve en son olarak da Zeta Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi’ni açarak çalışma hayatıma devam ediyorum.

Zeta laboratuvarının kuruluş öyküsünü bize bahseder misiniz?
Kurumumuz kalite yönetim sistemi çerçevesinde, standardın gerektiği şekilde hasta güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla kuruldu. Az önce de bahsettiğim gibi, birçok kurumda üst düzey görevlerde rol aldım. Ama hep kendi iş yerim olması, insana kaliteli hizmet vermek hayalim vardı. Toplumda “ben de sizin için varım“ diyebilmekti. Çalışma arkadaşlarımın da desteği ile Zeta’yı önce Ankara’nın sonra Türkiye’nin, güvenilir, kaliteli hizmet sunan kuruluşları arasında yer almasını sağlamak. Doğruluk, dürüstlük ve inançla insanların taleplerine en iyi şekilde cevap vermek hedeflerim arasında. Merkezimizi her ne konuda olursa olsun ziyaret ettiğinizde benim ne demek istediğimi daha net anlayacak sevgili Ankara Life okurları.

Zeta Laboratuvarı olarak deneyimli personelleri ve sektörün önde gelen kuruluşları arasında olma yolunda ilerliyorsunuz. Ekibinizi de kısaca tanıyabilir miyiz?
Benim sağlık sektöründe yatırım yapma amacım insana kaliteli hizmet vermek ve hasta haklarını ön planda tutara çalışmak. Dolayısıyla ekibimi de alanında profesyonel, insani değerleri yüksek olan, hasta odaklı çalışan kişilerden seçtim. Laboratuvar, Görüntüleme ve İdari ekipten oluşan bir kadro ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Yakın zamanda ailemize yeni üyeler katmak için çalışmalarımız olacaktır. Sektörünüzde test doğruluğu olmazsa olmaz unsurlardan.

Sizce test güvenliğinin önemi nedir?
Bu soru için teşekkür ederim. Bizim amacımız günde binlerce test yapmak değil. Bugün hep kaliteli ve güvenilir hizmetten bahsetme sebebim bunun içindi. Önemsiz gibi görünen bir testin sonucunu eksik ya da yanlış çalışmanız, size güvenen insanın sağlığına çok büyük negatif etki yaratabilir. Bu durumun altından vicdani olarak kalkamam. Bu yüzden biz müessesemizi açarken en son teknolojik donanımlarla, en hızlı ve güvenli sonuç veren cihazları tercih ettik. Personelimiz de alanında başarılı isimler olduğu için de şu ana kadar en ufak bir sorunla karşılaşmadık. Buradan da çalışma arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederim.

Zeta’nın çalışma şekli nasıldır?
Sağlık sektörünün kalbiyle yeni tahlil ve tetkiklerle başladığımız tıbbi laboratuvarımızda; Mikrobiyoloji, Biyokimya ve Görüntüleme hizmetleri verilmektedir. Bireysel başvurular dışında özel sektör ve kamu kurum ve kuruluşlarına kalite yönetimi çerçevesinde ve hasta gizliliği, hasta memnuniyeti ön planda tutularak çalışmaya devam ediyoruz. Hasta memnuniyetinin en yüksek olduğu kurumların başında gelen ZETALAB Ankara Tıp Laboratuvarını tercih etmeniz için birçok ayrıcalıklı hizmet bulunmaktadır. Giderek artan bir hizmet kalitesine sahip olan bu özel tıp laboratuvarını tercih etmeniz için birçok neden sıraladık işte o nedenler…


ZETALAB Ankara Tıp Laboratuvarını Tercih Etmeniz İçin 5 Neden!
1- Gelişmiş Laboratuvar Cihazları!
Ankara Özel Laboratuvarı olan ZETALAB’ı diğer tıp laboratuvarlarından ayıran en önemli özelliklerin başında gelişmiş laboratuvar cihazlarına sahip
olması gelmektedir. Sektördeki teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek düzenli bir şekilde teknolojik altyapıya özel yatırımlar yapılmaktadır. Bu denli yüksek teknoloji hastaların daha kaliteli hizmetler alabilmesini sağlamaktadır.
2-Uzman ve Güler Yüzlü Personeller!
Uluslararası standartlar baz alınarak çalışmaların yürütüldüğü Ankara özel laboratuvarı olan ZETALAB farkını uzman ve güler yüzlü personeller ile hissedebileceksiniz. Her biri alanında kendisini ispatlamış olan uzman personeller ile çalışılması ve bu personellerin güler yüzlü bir şekilde hizmetler sunması hasta memnuniyetini artırıcı en önemli unsurlar arasında yer almaktadır.
3-Hızlı ve Güvenilir Sonuçlar!
Uluslararası standartlar baz alınarak hizmet verilmesi, son teknolojik ekipmanlara sahip olunması ve aynı zamanda kendisini alanında kanıtlamış uzmanları bünyesinde barındırması sayesinde ZETALAB Ankara Tıp
Laboratuvarı personellerinden alacak olduğunuz hizmetler hızlı ve en doğru sonuçlar ile sizlere ulaştırılır.
4-Ticari Kaygılardan Uzak Çalışma Prensibi!
ZETALAB Ankara Tıp Laboratuvarı tartışmasız bir şekilde sektörün en yüksek hasta memnuniyetine sahip kurumudur. Bunu da ticari kaygılardan uzak ve tamamen çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip olmaları sayesinde başarmışlardır. Burada asla ticari beklentiler ön plana çıkmaz!
5-Bebek ve Çocuklara Özel Hizmetler!
Ankara Özel Laboratuvarı olan ZETALAB’ı diğer kurumlardan ayıran bir başka önemli özellikte bebek ve çocuklara özel hizmetler sunulabilecek laboratuvarlara sahip olmasıdır. Yeni doğan ve çocuk hastaların hızlı bir şekilde değerlendirilebileceği bu özel laboratuvarlar sektördeki birçok kurumda ya bulunmamaktadır ya da bu denli kaliteli teknolojik altyapıya sahip olmamaktadır.

Okurlarımız için kısaca Zeta’nın vizyon ve misyonundan bahseder
misiniz?

Misyonumuz; Güvenilen laboratuvar doğru sonuç odaklı, kaliteli dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan hizmet verilen bireysel hasta, kurum ve kuruluşların güvenini kazanmayı, hasta haklarına saygılı, ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz. Vizyounumuz; verdiğimiz hizmet alanında en iyisi olmak için son teknoloji sistemle hizmet veren, yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, sağlık kurum ve kuruluşları ve tüm bireysel hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren bu gücü bilimsel bilimsel anlamda kullanma başarısını gösteren uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır. Tüm temel değerlerimizle Ankara halkına hizmet vermekten gurur ve
mutluluk duyarız. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle…

Yorumlar

0 yorumlar