Ankara Life Dergisi

Ali Aras

Yolculukta hem konfor hem güven kim istemez ki? Ankara’dan Türkye’nin dört bir yanına ve Katar’a yolculuğunuz boyunca size eşlik edecek birisi var;  Ali Aras Otomotiv. Ne demek mi istiyoruz? Ali Aras Otomotiv’in kurucusu Ali Osman Saydam ile Ankara Life Dergisi’ne özel söyleştik.

Ali Osman Saydam’ı tanıyabilir miyiz?

1983 yılında Kırıkkale’ doğdum. Evliyim ve iki oğlum var. 14 yıldır bu sektör içerisindeyim. Bu sektöre girdiğimde makam şoförüydüm. Şu an da Ali Aras Otomotiv’in sahibi olmamı işimi severek ve layıkıyla yapıyor olmama borçluyum.

Ali Aras Otomotiv olarak; Devlet kurum ve kuruluşlarına koruma araçları, müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel koruma veya şoför de tahsis ediyoruz. Öte yandan günlük, haftalık, aylık veya yıllık periyodlarla kiralama hizmetimiz mevcut.   Ankara’da şirketler ya da şahıslar için günlük kullanım ve devamlı kullanım araçlarının teminini sağlayıp, konforlu bir yolculuk sunuyoruz. Ekibimizde görev yapan korumalarımız geçmiş yıllarda emniyet mensubu olarak görev yapmış, eğitimli kişilerden oluşuyor.

Araçlarımızın bakımlarını tamamen işinde uzman kadromuz, kendi servisimizde yapmaktayız.

Daha çok talep ise VIP araçlarımıza oluyor. Şoför ve koruma eşliğinde hem konforlu hem de güvenli yolculuk yapmak isteyenler VIP araçları tercih ediyor.

Ayrıca ihtiyaçlarınıza hitap eden, geniş araç filomuz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Pandemi dolasıyla her sektörde olduğu gibi bizim sektörde orta seviyeye düşmüş durumda. Ancak toplu taşıma kullanmak istemeyen kimseler de araç kiralamayı tercih eder duruma geldi. Öte yandan araç alımlarındaki zamları da göz önünde bulundurursak araç kiralamak daha cazip hale geldi. Alım gücünün düşük olduğu bu dönemde biz de fiyatlarımızı önceki yıl fiyatlarımız ile sabitledik.

Şu anda Ankara, İzmir, İstanbul, Antalya, Gaziantep ve Katar’da hizmet vermekteyiz ve ilerleyen zamanlarda hakim olduğumuz bölge ve ülkelerde; güvenilirliği, profesyonelliği ile tanınmış bir marka olarak yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz.

Ayrıca sadece araç kiralama değil Katar’dan gelen misafirlerimiz ya da Katar’a gitmek isteyen misafirlerimiz içinde turlar düzenleyip, tarihi ve doğal güzelliğe sahip bölgeleri gezdiriyoruz.

Ali Aras Otomotiv olarak, Katar’dan Türkiye’ye misafir ettiğimiz siz değerli dostlarımızın; Türkiye sınırları içerisinde bulundukları, her an yanlarında olup, sağlık sektöründen eğlence sektörüne kadar Türkiye’deki tüm ihtiyaçlarını karşıladık. Öte yandan gezilecek tüm doğal güzelliklerle beraber her konuda yardımlarımızla yanlarında olarak lüx VIP araçlarımız ve deneyimli personellerimizle beraber, Türkiye sınırları içerisinde sağlıklı ve huzurlu seyahat etmeleri için elimizden gelenin en iyisin yapmayı hedefliyoruz.

Misafirlerimizi üst düzey eğitimli personeller eşliğinde VIP araçlarımızla havaalanından karşılayıp tekrar kendi ülkelerine dönene eşlik ediyoruz.  Bir adım uzaklık kadar yakınınızdayız.

Tavsiyem, şu anda araç almak isteyen vatandaşlarımızın biraz daha bekleyip, ihtiyaçlarını şu dönemde kiralık araçlar ile karşılamaları.

Yorumlar

0 yorumlar