Ankara’da Kaliteli Yaşamın Adresi: Evpoint

Ankara’nın önde gelen gayrimenkul markası Evpoint’in yeni projeleri evdesign ve evbuild’i kurucusu Hakan Öğütcü ile konuştuk. İnşaat markası evbuild ve iç mimarlık markası evdesign ile sektöre yeni bakış açısı getiren Öğütcü, tüm detayları Ankara Life Dergisi okurları için paylaştı.

Kaliteli yaşam adresinin Ankara’daki adresi Evpoint’i tanıyabilir miyiz?

Ankara’da; otel ve rezidans konforunun ev ortamına taşınmasındaki kombinasyonun huzur ve rahata dönüştüğü uzun dönem kiralık daireler olarak tanımlayabiliriz. Kiralıklarımız 6-9-12 aylık periyotlardadır. En önemli farkımız evpoint’in kendi mülklerini kiraya vermesi ve müşteri portföyünü özenle seçmesidir.

Evpoint’in yeni projelerini sormak istiyorum. Evdesign ve evbuild ’den bahseder misiniz?

Kurumsal sitemizde de belirttiğimiz üzere 2021 Ekim ayının ilk haftasında Fakülteler Mahallesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin hemen yanında yeni binamızda yeni dairelerimizi yapmaya başlayacağız. Bunun yanında Gazi Mahallesi’nde de yine yeni bir bina için arsa bakmaktayız. Evbuild , bizim inşaat markamızdır. Evdesign ise iç mimarlık markamız olarak faaliyet göstermektedir.

Evpoint’in lokasyon, konaklama, teknik altyapı ve misafirlerine sunduğu olanaklar nelerdir?

Evpoint olarak şehir merkezlerinde ulaşım araçlarına yakın mesafelerde olmaya dikkat ediyoruz.
Ayrıca; patenti bize ait olan, IQ Tesisatçı markasıyla kendi ekibimiz ile kiracılarımıza teknik servis hizmetini de ücretsiz vermekteyiz. Bunun yanında evpoint olarak, kiracılarımıza kargo teslim alımlarında da yardımcı olmaktayız. Binalarımız ve çevre dairelerimizde Rainsoft Su Arıtma Sistemleri mevcuttur.

Hayatımıza pandeminin girmesiyle birçok değişiklikler yaşadık. Siz bu süreçte neler yaptınız?
Biz bu süreci lehimize çevirmek için daha çok çalışıp, yatırımlarımıza devam ettik.

Emlak kiralamalarda müşterilerinize ne gibi avantajlar sağlıyorsunuz?
Kiralıklarımızın fiyatlarında istikrarlı, hakkaniyetli olmaya özen gösteriyoruz. Fakat kaliteden ödün vermiyoruz. İşimize ve insana verdiğimiz değeri, eşyalarımızın kalitesiyle gösteriyoruz.

Emlak satışı ve kiralamada 2020-2021 yılında ne gibi değişiklikler oldu?
Fiyatların genelde çok arttığını hepimiz gözlemliyoruz.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.