Ankara Life Dergisi

Ankara’nın En Büyük RE/MAX Ofisi Beytepe’de Açıldı!

RE/MAX Arz, Beytepe Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı’nda bulunan yeni ofisinin açılışını 1 Haziran Cumartesi günü saat 13.30’da büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi. Açılışa, Ankara Ticaret Odası Başkanı Sayın Gürsel Baran, Ankara Ticaret Odası Emlak Komite Başkanı Kenan Bayram, RE/MAX Türkiye İç Anadolu ve Batı Karadeniz Bölge Müdürü Cengiz Bozkurt, Ankara’nın önde gelen müteahhit firmaları, Ankara ve şehir dışından gelen gayrimenkul danışmanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan RE/MAX Arz Broker’ı Harun Yıldız, “Ankara’nın reel zirvesini oluşturmak için çok uğraştık. Bunun sonucunda Ankara’nın en büyük RE/MAX ofisini açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gelen tüm davetlilere teşekkürlerimi sunuyorum. Hepimize hayırlı olsun.” dedi.

Açılış boyunca davetlilere yiyecek ve içecek ikramları yapıldı. Canlı müzik ve DJ performanslarıyla misafirler ve RE/MAX Arz ailesi gün boyu eğlendi. Ayrıca, RE/MAX Arz’ın Ankara, Antalya ve Kıbrıs projelerinin tanıtımları yapıldı.

RE/MAX Arz, Beytepe’nin kalbinde yer alan bu yeni ofisinde, Ankara’nın emlak sektöründe öncü bir marka olarak, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı ve şehrin yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor. Ankara’nın en büyük RE/MAX ofisinde misafirlerini ağırlamaktan gurur duyan RE/MAX Arz, sadece bir ofis değil, dünya genelinde 9.000 ofis ve 140.000’den fazla temsilciyle birlikte hareket eden büyük bir ailenin parçası olma ayrıcalığını sunuyor.

Ankara’daki en geniş emlak portföyüne sahip olan RE/MAX Arz, kapsamlı yerel bağlantılarıyla müşterilerine benzersiz avantajlar sunarak, emlak alanında Ankara’nın lider markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Yorumlar

0 yorumlar