Ankara Life Dergisi

Sealion Turizm, İftar Yemeğiyle İş Birliği Ruhunu Taçlandırdı

2015 yılından bu yana Ramazan ayında paydaşlarıyla bir araya gelen Sealion Turizm, 2024 yılında da geleneğini devam ettirerek yaklaşık 200 kişiyi iftar yemeğinde buluşturdu. Turizm, organizasyon ve sağlık turizmi alanlarında kendini kanıtlayan Sealion Turizm, bünyesine Sealion Danışmanlık, Sealion Medya ve Güvencetürk Sigorta Acentası’nı katarak büyümeye devam ediyor.

Yurtdışında Büyük Başarı

Sealion Turizm, 2023 yılının Aralık ayında Türk Dünyası Mimarlar ve Mühendisler Birliği ile Kırgızistan’da Enerji Yatırımları Konferansı’nı organize ederek, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile Kırgız vatandaşlarını buluşturdu. Kamuoyunda geniş yankı bulan bu organizasyon, Ersin Tatar’ın başka bir ülke tarafından resmi olarak tanınması açısından da önemli bir adım oldu.

Turizmde Uzmanlık ve Yenilikçi Hizmetler

Kuruluşundan bu yana turizm alanında faaliyet gösteren Sealion Turizm, yüzlerce otel seçeneği ile tatil planlamalarınızda uzman ekibiyle yardımcı oluyor. Hayalinizdeki tatili planlayan firma, 7/24 hizmet vererek konforlu bir tatil deneyimi sunuyor.

Son dönemde yurtiçi günübirlik turlarıyla öne çıkan Sealion Turizm, Bakü’de açtığı şubesiyle sağlık turizmi ve uluslararası turizm alanında geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Sağlık Turizminde Danışmanlık Hizmetleri

Sealion Turizm, oluşturduğu danışmanlık departmanı ile sağlık turizmi yetki belgesine sahip firmalara teşvik ve destek danışmanlığı sunuyor. Türkiye’de yaklaşık 25 firmaya danışmanlık vererek teşvik süreçlerini hızlandıran Sealion Danışmanlık, sağlık turizmi eğitimleriyle de dikkat çekiyor.

Profesyonel ve Yenilikçi Yaklaşım

Ekibini sürekli yenileyen ve her alanda profesyonel bir anlayışla çalışan Sealion Turizm, hedeflerine hızla yaklaşarak sektörde öncü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Yorumlar

0 yorumlar