Ankara’nın En İyi Güzellik Merkezi Zinciri Ödülünün Sahibi Tevfik Bozdağ Oldu!

Tevfik Bozdağ Güzellik Merkezi sahibi Estetik Uzmanı Tevfik Bozdağ, Bahçelievler 7. Cadde’deki şubesinin ardından Çayyolu’nda açmış olduğu  ikinci şubesi ile birlikte  Life & Beauty Awards gecesinde “Ankara’nın En İyi Güzellik Merkezi Zinciri Ödülü”nü almaya layık görüldü.

İlk şubesi Ankara Bahçelievler 7. Cadde’de olan, güzellik üzerine Türkiye ve yurt dışında eğitimler veren Tevfik Bozdağ, ikinci şubesini Çayyolu’nda açtıktan sonra    İstanbul PortaxeShine’da birçok ünlü ismin katıldığı  Life & Beauty Awards gecesinde  Ankara’nın En İyi Güzellik Merkezi Zinciri Ödülü’nü aldı. Tevfik Bozdağ,  Life & Beauty Awards’ın düzenlemiş olduğu ödül töreni gecesinde güzellik sektörünün kadınlar için önemini vurguladı. Tevfik Bozdağ sektöründeki tecrübe ve deneyimlerinden yola çıkarak kadınların bakım için profesyonel anlamda hizmet almak istediğini, bunun için ise; alanında uzman olmuş kişiler tarafından uygulama yapılması gerektiğini söyledi. Estetik uygulamalardan elde edilecek başarıda Tevfik Bozdağ Güzellik Merkezi olarak müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaç edindiklerini söyleyen Tevfik Bozdağ ödülünü aldıktan sonra ise duygularını şu şekilde ifade etti: “Törenin bulunduğu atmosfer oldukça güzeldi. Böyle bir ortamda bulunduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ayrıca törende birçok ünlü isim bulunuyordu. Aldığım ödül, kariyerim açısından önemli bir dönüm noktası. Kendimi geliştirerek daha fazlasını yapabilmek, yenilikçi bir hizmet anlayışı ile çalışmalarımı sürdürmek benim için oldukça önemli.” Yeni projeler ile alanında  kendini her daim ilerleteceğinin de önemini vurgulayan Tevfik Bozdağ, başarısının ödüllendirilmesi ile  aldığı ödülün çok anlamlı olduğunu açıklayan duygularına yer verdi.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.