Ankara Life Dergisi

Barış Çetin Yılmaz

Prolas Profesyonel Lastik Hizmetleri TechnoCar GALLERİA

Bu ayki konuğumuz şehrin genç girişimcilerinden Prolas Profesyonel Lastik Hizmetleri ve TechnoCar Galleria’nın kurucusu Barış Çetin Yılmaz.

Barış Bey, Lastik sektöründeki serüveniniz nasıl başladı?

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden olan Goodyear Lastikleri T.A.Ş’de yaklaşık on beş yıl farklı görevlerde çalıştım. 2016 yılında Prolas Profesyonel Lastik Hizmetleri şirketini kurdum.  Ardından Ümitköy’deki Galleria AVM içinde yer alan TechnoCar adlı oto kozmetik bakım merkezini açtım.

Prolas’ı kurmanızdaki hedefiniz ne idi?

Prolas’ı hayata geçirirken öncelikli hedefim otomobillerini lastik servisi için sanayiye götürmek istemeyen,  zamanı kısıtlı olan araç kullanıcılarına en iyi ve profesyonel hizmeti vermekti. Bunun için Ankara’nın en ulaşılabilir yeri olan  Bahçelievler semtini seçtim.

Prolas Profesyonel Lastik Hizmetleri TechnoCar Galleria’da hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Prolas’ta yeni lastik satışının yanında mevsimlik lastik değişimi, lastik oteli, jant düzeltme gibi her çeşit lastik servis hizmeti veriyoruz, ayrıca klima gazı dolumu, far ayarı gibi çeşitli hizmetlerimiz de mevcut. Technocar’da ise boya koruma, seramik kaplama, cam ve kaput filmi, detaylı temizlik, oto yıkama, ozon temizliği ve lastik servis gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm buluyoruz.

Adres:

 Prolas:  Emek mah. Bişkek cd. No.99 06490 Çankaya/ Ankara

TechnoCar Galleria AVM Kapalı otopark Çayyolu/ Ankara

İns: baris_cetin_yilmaz

İns : Prolas.emek

Yorumlar

0 yorumlar