Ankara Life Dergisi

GELENSEKSEL GGYD YILBAŞI BALOSU YAPILDI

GGYD Ailesi 2024 Yılını Muhteşem Yılbaşı Balosuyla Karşıladı
Sanatçılar Bengü ve Berkay Şarkılarıyla Geceye Damga Vurdu

GGYD Genel Başkanı M. Nezih Allıoğlu:
“2024 yılının verimli iş birlikleriyle dolu bir yıl olmasını diliyorum”

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) geleneksel yılbaşı balosu Ankara iş, siyaset, spor ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin katıldığı görkemli bir geceyle yapıldı. Ankara Sheraton Otel’de, 23 Aralık’ta yapılan geleneksel yılbaşı balosuna 700’e yakın davetli katıldı. Müzik dünyasının tanınmış isimleri Bengü ve Berkay’ın sahne aldığı gecede davetliler 2024 yılını karşıladılar ve unutulmaz bir gece yaşadılar.

GGYD Genel Başkanı Allıoğlu’nun Konuşması

GGYD Genel Başkanı Allıoğlu, gecenin açılışında yaptığı konuşmasına, “Kuzey Irak’ta teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin ailelerine, yakınlarına, silah arkadaşlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Yaralanan askerlerimize de acil şifalar diliyoruz. Hepimizin, milletimizin başı sağ olsun” diyerek başladı. 2023 yılının tüm ülke için çok zor geçen bir yıl olduğunu, şubat ayı başında meydana gelen depremlerin tüm toplumu derinden sarstığını, depremlerden kaynaklı maddi yükün yanı sıra ekonomide dengelerin bozulması ve enflasyonun yüksek olmasının yaşam koşullarını zorlaştırdığını belirten Allıoğlu, “Ekonomi yönetiminin güven veren politikaları ve tecrübeli kadrolarıyla yakın zamanda bu zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyorum. Bugün, dünyanın en büyük 20 ekonomisi arasında yer alan Türkiye ekonomisine GGYD olarak on milyarlarca liralık katma-değer sağlıyoruz. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında ekonomimizi büyüteceğiz, refahı adil biçimde dağıtıp, insani kalkınmamızı sağlayacağız” dedi.

GGYD ailesinin 2023 yılında birlik ve dayanışma içinde önemli başarılara imza attığını belirten Allıoğlu, “Bu yıl markalı toplantımız ‘İş’te Fırsat Toplantıları’mızı yapmaya devam ettik. Cumhuriyetimizin 100. yıldönümü dolayısıyla ‘İş’te Cumhuriyet’ olarak düzenlediğimiz 65’inci İş’te Fırsat toplantımız yılın en anlamlı, en özel ve en gurur verici toplantısı oldu. Bu yıl ayrıca ‘Nilüferler Yetişiyor Eğitime Destek Fonu’ kapsamında karşılıksız eğitim bursu sağladığımız öğrenci sayımız 200’ü geçti” ifadelerini kullandı.
“Verimli iş birlikleriyle dolu bir yıl olmasını diliyorum”

2024 yılında yeni üye ve şubelerle büyüme ve güçlenme hedefleriyle yola devam edeceklerini belirten Allıoğlu, konuşmasını şöyle tamamladı: “Yeni yılın dünyada savaşların son bulduğu, barışın ve huzurun hâkim olduğu bir yıl olmasını diliyorum. 2024 yılının ülkemize, milletimize şans ve bereket getirmesini yürekten temenni ediyorum. GGYD ailemiz adına ise 2024 yılının nice başarılara imza attığımız, farklı projeler ürettiğimiz ve verimli iş birliklerimizin olduğu bir yıl olmasını canı gönülden istiyorum. GGYD olarak 2024 yılında daha da büyüyeceğiz, daha da güçleneceğiz.”

Yorumlar

0 yorumlar