Klasik Spor Antremanlarına Veda Edin!EVO Gym’e Özgü Antremanlarla Tanışın…

Evo Gym olarak hedefe yönelik antrenmanlar ve kişiye özel diyet programları ile olabildiğince kısa sürede amacınıza ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Bu hedef, sağlıklı kilo vermek, kilo almak veya kas kütlenizi arttırmak olabilir. Bunun için bünyemizdeki diyetisyenimiz ve eğitmenlerimizle isteklerinize hızlı ve sağlıklı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sporda Motivasyon Şart

Alanında uzman ve deneyimli antrenörler ile birebir çalışma imkânı yanında, konforlu soyunma odaları, yüksek tavanlı, ferah cardıo ve geniş fitness alanı, camlarla çevrili yüzme havuzu, özenle seçilmiş müzikleri ile EVO Gym’de sizi spor için motive ediyoruz.

Yeni Nesil Antreman

Geleneksel spor salonlarında tek sefer verilen antrenman programlarını yarı doğru uygulamak yerine, kişiye özel planlanan, her 10 derste bir değerlendirilen, amaca yönelik programları minimum riskle uygulamanızı sağlıyoruz. Siz kendinizi geliştirirken biz de diyetinizi ve antrenman programınızı güncel tutmak için sizi çok sıkı takip ediyoruz. Klasikleşmiş spor antrenmanları yerine Evo Gym’e özgü fonksiyonel antrenman programları ile spor yaparken hiçbir zaman sıkılmayacaksınız. Hareketliliğinizi ve esnekliğinizi arttırırken güçlenip yere daha sağlam basacaksınız. Eğitmenlerimiz, sonuç garantili paketlerimizi size uzmanlıkla uygulatacaktır. Size düşen yalnızca diyetinize ve yediklerinize dikkat etmek olacaktır. EVO Gym’de profesnel, yarı-profesyonel ve amatör sporcular için hazırlanmış atletik performans eğitimlerimiz de bulunmaktadır. Kilonuzu ve kas kütlenizi kontrol ettikten sonra sporcu antrenörümüz ile fiziksel aktivitenizi bir üst seviyeye çıkartmak yardımcı olacağız. Spor salonlarında eşi benzeri olmayan geniş kafesi ile antrenman öncesi ve sonrasında diyetisyenimiz tarafından hazırlanmış menüler sunuyoruz. Evo Cafe, sıcak ortamıyla size sağlıklı ve diyetinize uygun taze yemekler sunarken arkadaşlarınızla oturup kahve içebileceğiniz ferah bir ortam da sağlamaktadır.

EVO Gym’de amacımız, alanında tecrübeli antrenörlerimiz ve diyetisyenimiz ile sporu sevdirmek, hayatınıza hareket katıp sizi motive edebilmektir. Günlük çalışma hayatının stres ve yorgunluğunu Evo Gym’de geçireceğiniz saatlerle atabilirsiniz. Sporun pozitif etkilerini çok kısa sürede hayatınızda göreceğinizden şüphemiz yok. Bu süreçte tesisimiz ve ekibimizle her zaman yanınızdayız. salonumuzda spor yapmanın ayrıcalığını her saniye hissedeceksiniz.

İlgili Makaleler

Tuğba Ünal

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Tuğba Ünal, yeni albümünü çıkarmasına günler kala sevenlerine sürpriz yaptı. 'Kalbince' albümünde yer alan 'İzler Durur' isimli şarkılarını kliplendirmeye karar veren...

Şule Erkoçak

Jule Beauté Güzellik Merkezi’nde Mesafeli & Sıcak Kutlama

Serkan Melikoğlu

Tiyatrodan sinemaya, eğitmenlikten oyunculuğa hayatının her hücresi sanat ile dolu dolu olan Serkan Melikoğlu, sahnenin perdesini bu kez Ankara Life Dergisi okuyucuları için araladı.

Alara ünlü

Kalıcı makyajın uzan ismi Alara Ünlü, pandeminin güzellik sektörüne etkilerini ve kış mevsimi için cildinize güzel bakmanın yollarını Ankara Life Dergisi okuyucuları için paylaştı.

Melih Aydın

Biz yaklaşık 60 yıldır lunapark sektöründe faaliyet gösteren bir aileyiz.

En son Konular

Ayşe yıldız sönmez

Yonca Butik Organizasyon

SIRA DIŞI BİR ORTAM, EŞSİZ BİR ORGANİZASYON Ankara’nın ilk ve tek kişiye özel romantik mekanı YONCA...

Cemiyet Spor Evimde Dedi

İş çevresinin yakından tanıdığı Tuğçe Hondoroğlu’nun girişimleriyle kurulan ve Türkiye’de spor yapma alışkanlığına farklı bir soluk getiren “Spor Evimde” seçkin bir davetli grubuna tanıtıldı.

Ankara Evlilik Teklifi

Ankara evlilik teklifi organizasyonu için çok ayrıcalıklı sıra dışı bir mekan eveeet.com