Ankara Life Dergisi

Miniklerin Dev Hayalleri 20m²’de

Çocuğunuz için parti vermeyi planlıyorsanız ve bunu nerede yapacağınız konusunda araştırma içerisindeyseniz, bu sayfayı dikkatlice incelemenizi öneririz…

Ankara’da bir ilke imza atan 20m², çocuklara özel parti konseptinde hayal gücünün sınırlarını aşmış bir organizasyon şirketi. Çocuklar için kendi evlerinde, bahçelerinde veya anne babanın istediği yer nereyse orada çadırlı partiler düzenleyen 20m² Organizasyon, bu çadırlarda birbirinden değişik konseptler yaratıyor. Çocuk eğlence sektöründe oldukça deneyimli olan Hanife Yüksel tarafından kurulan 20m² Organizasyonun en beğenilen çadır parti konseptleri arasında kızlara özel yapılan Spa Partisi ile Pijama Partisi yer alıyor. Bunlara ek olarak Kareoke&Just Dance, Survivor, Sinema Partileri ve daha da ufak çocuklar için Kukla&Masal Partileri 20m²’nin bazı konseptleri arasında yer alıyor.

Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu partilerde çocuklar kendi evlerinin güvenli ortamında sosyalleşirken, anneler de kalabalık avm ortamı yerine çocuklarının evlerinde eğlenmelerinden oldukça memnun kalıyorlar.

Yorumlar

0 yorumlar