Ankara Life Dergisi

Özleyiş Güzellik İle Kendinizi Özel Hissedin!

Güzellik sektörünün önemli yerleri olan bakım merkezleri, biz kadınların her zaman tercihi konumunda bulunuyor. Pek çok uygulama ile hijyeni ve güveni aynı zamanda samimiyeti aradığımız bu yerlerde evimizde gibi hissetmeyi istemek ise cabası. Biz de şehrin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi ekibi olarak sizin için yola koyulduk ve Özleyiş Güzellik’in sahibi Hatice Akkuş ile bir araya geldik. Merak ettiğimiz sorularımızı yanıtlayan Hatice Akkuş’un çok özel röportajı sizlerle. İyi okumalar dileriz.

Hatice Hanım sizi tanıyabilir miyiz?
1977 Ankara doğumluyum. 12 sene önce Estetisyenlik diplomamı aldım. O tarihten itibaren kendimi mesleğimde geliştirmek adına birçok eğitimlere, kurslara giderek sertifikalar aldım. Usta Öğreticilik diplomam ile aynı zamanda eğitmenlik de yaparak bilgilerimi paylaşıyorum. Aynı zamanda yeniliğe açık bir sektör olduğu için daha çok öğrenerek ve teknolojiyi takip ederek sürekli araştırmalarda bulunuyorum.

Özleyiş Güzellik’in lokasyonundan biraz bahseder misiniz? Neler yapıyorsunuz?
Tunalı Hilmi Caddesi’nde butik, şirin ve sıcak bir ortamda mesleğimi en iyi şekilde yaparak, işlem sonrası mutlu yüzler görmek için çabalıyorum. Her cildin ihtiyacına uygun dermokozmetik ürünler ile kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı işimi yapmaktayım.

Sizi tercih edenler en çok hangi uygulamaya rağbet gösteriyor?
Danışanlarımız en çok bakımlarımızdan cilt gençleştirmeyi yaptırıyor. Özetle işlemden bahsedecek olursam, biliyoruz ki zamanla cildimizde Collagen üretimi azalarak yaşlanma sürecimiz hızlanıyor. Kırışıklık, sarkma gibi durumlar için bu işlem ile cildimize ses dalgaları göndererek yeniden Collagen’i aktif hale getiriyoruz ve doğal olarak yaşlanma sürecini yavaşlatarak geriye atmış oluyoruz.

Yorumlar

0 yorumlar