Ankara Life Dergisi

Queen Güzellik

Duygu Ustaoğlu:“Bakımlı İnsan Hayata Güzel Bakar”

Duygu Hanım merhaba  sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

Merhabalar 35 yaşındayım evliyim ve harika çocuklara sahibim. Uzman estetisyenim  veişimi çok seviyorum. Çünkü üretebilmeye ,değiştirebilmeye bayılıyorum. Bu yüzdendir ki her sabah işe değil hobilerim için kendime  vakit ayırmaya gidiyorum

-Bildiğimiz kadarıyla muhteşem bir anne ,harika bir eşsiniz. Bu yoğunluğun yanında 2. Şubenizi çok yakın bir süre önce açtınız. Bu başarının sırrı nedir?

-Sizin Sorduğunuz başarı kendini geliştirmekten  geçiyor. Otuzun üzerinde  sertifikam  olmasına rağmen halen devam ettiğim dört tane  eğitim programım var ve hala yurt dışı eğitimerini çok sıkı takip ediyorum. Ama benim için başarı, kapıdan içeri giren her müşterimin evime gelmiş gibi boynuma sarılması. Bu da zannediyorum güven ve samimiyetten ileri geliyor.

-Peki .Shape smart ile ilgili bilgi alabilir miyiz?

Hangi bölgelerde kullanılıyor ve ne işe yarıyor?

Shape smart bana göre son zamanlarda çıkan mucizevi zayıflama cihazı . Bu zamana kadar uygulananları çok da inandırıcı bulmuyordum ve merkezime koymayı hiç düşünmedim.

Ama bu cihazın tanıtımına geldiklerinde etkilenmemek mümkün değildi .Sonuç garantisi veren  üstelik hemen ve dünyada fda onayı almış bir cihaz. İşlem öncesinde ve sonrasında aldığımız ölçümlerde 5 ile 15 cm arası incelmeyi uygulama yaptıran kişi de görüyor, bizlerde ellerimizin altıda şahit olduğumuz bu küçülmeye  heyecanlanıyoruz  ve Ankara’da 5 shape smart uygulama  noktasından biri olmaktan gururluyuz.

  • Yaz yaklaşıyor, bu cihazla forma çok kısa sürede girmek mümkün mü?
  • Tabi ki mümkün. Özellikle de belirli bölgelerde sorunu olan kişiler için çok kolay ve acısız bir sistem.
  • Bu işlem uygulandıktan sonra  nelere dikkat edilmeli?
  • Yalnızca işlemden sonra alkol alınmaması gerekiyor. Onun dışında kişi işlemden sonra normal hayat rutinine dönebilir.
  • Seanslar ortalama ne kadar sürmekte?

En doğru sonuca  ulaşılabilmesi için danışanları kaç seans alması gerekiyor.

  • Haftada 2 seans şeklinde toplam 10 seans sürüyor. Kalıcı olması için bizimde önerimiz en az 10 seans zaten. Daha büyük sorunları olanlar devam ettirebilir elbette

Yorumlar

0 yorumlar