Ankara Life Dergisi

SİNEM KÖSE : SS BEAUTY CENTER

SS Beauty Center’ın kurucusu Sinem Köse, 12 yıllık sektör tecrübesini Ankara Life Dergisi okuyucularına özel paylaştı.

Sinem Hanım öncelikle sizi biraz daha yakından tanıyarak röportajımıza başlayalım istiyorum. Kendinizden bahseder misiniz?

12 yıldır bu sektörün içerisindeyim Gazi Üniversitesi Saç Bakımı Ve Güzellik Bakım Bölümü mezunuyum. Usta Öğretici ve Uzman Estetisyen olarak mesleğimi uzun yıllardır severek yapıyorum. Başarımızın en büyük nedeninin bilgi ve uzmanlıktan ziyade severek yapmamız olduğunu düşünüyorum

Güzellik ve bakım denince akla çoğunlukla ilk cilt bakımı gelir. Akabinde hangi uygulamalar olmalı?

Ben yaptığım işi sadece bakım olarak adlandırmıyorum ciddi bir bütün olarak ele alıyorum bir yaş aralığı vermiyoruz çünkü cilt için geçici değil kalıcı çözümler yaratmaya çalışıyoruz. Sizi cildinize yatırım yapmaya yönlendiriyorum

Bizim işimizin profesyonel yapılması çok önemli. İllaki evde de yapacağımız uygulamalar olabilir ama her işte olduğu gibi uzmanların tarafından yapılmasını öneriyorum.

SS Beauty Center’a gelen misafirlerinize uyguladığınız temel bakım nedir?

İlk olarak cilt analizini uzmanlar tarafından yapmak bu analize göre uygun uygulamaları ve ürünleri önermektir.

SS Beauty Center’a gelen misafirleriniz hangi hizmetlerden yararlanabilir?

Epilasyon, cilt bakımı, ciddi yenileme, hydrafacail, bölgesel incelme, manikür pedikür, kalıcı makyaj (Kıl tekniği, pudralama, dolgu, dudak renklendirme)

SS Beauty Center’ın vizyonu ve misyonu nedir?

Vizyonumuz; sağlık ve güzellik alanındaki tecrübemiz ve teknoloji donanımlarımız, müşterilerimize karşı titizliğimiz ve hizmet kalitemizi birleştirerek, sürekli kendimizi geliştiren son teknoloji cihazlarla Ürünlerimiz ve ekipmanlarımla sağlık sektöründe ilerlemek ve gelişmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz; güzellik merkezimizin huzurlu atmosferi, güvenli ve deneyimli güler yüzlü ekibi ile güzellik sektöründe merkezi konumuyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinde dedir. Bizimle istediğiniz sağlıklı ve güzel görünüme güvenli bir ortamda kavuşabilirsiniz.

“Güzellik” sizin için ne ifade ediyor?

Güzelliği şöyle ifade edebilirim size; güzellik içerden başlar ve dışa vurur. Dış etkenlerden ötürü vücut mutlaka kendini belli eder. Stresli olduğumuzda öncelikle güzellik rejimine gireriz…

Yorumlar

0 yorumlar