Ankara Life Dergisi

Yiğit Işıldak

Mülk Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Işıldak

Daha Başaracağımız Çok İş, Mutlu Edeceğimiz Çok İnsan Var

Gayrimenkul sektöründe birçok başarıya imza atan, alanında uzman ekibiyle danışanlarına güvenilir ve kaliteli hizmet sunan Mülk Merkezi Gayrimenkul Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Işıldak, şehrin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi’ne konuk oldu. Merak ettiğimiz tüm sorularımızı yanıtladı, iyi okumalar dileriz.

Röportaj: Hatice Şeyma Basut

Öncelikle biraz sizi tanıyabilir miyiz?
1990 Ankara doğumluyum, eğitimimi Ankara’da tamamladım. Yaklaşık 10 yıldır Ankara’da gayrimenkul sektöründe hizmet vermekteyim. Alanımda birçok eğitim aldım ve hali hazırda devam ediyorum. Son 2 yıldır Mülk Merkezi Gayrimenkul Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütüyorum.

Mülk Merkezi Gayrimenkul’ün temel ilkeleri nelerdir?
Biz öncelikle her projede ilimiz Ankara’nın ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlamayı kendimize en büyük hedef olarak koyduk. Sürekli gelişen ve hızla büyüyen dünyada en iyi yatırım amaçlarından birisi olan gayrimenkul yatırımları, hem ülkemizde hem dünyada zirvede yerini korumaya devam ediyor. Biz de başkentimiz Ankara’da gayrimenkul ve inşaat sektörünü yakından takip ederek her zaman tam ortasında yer almaya çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

Mülk Merkezi Gayrimenkul olarak hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Her türlü gayrimenkulün (taşınmazın) alım, satım, kiralama, devir işlemleri, tapu takibi ve ekspertiz hizmetlerini çok değerli danışanlarımıza gayrimenkulün merkezi olarak hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Yorumlar

0 yorumlar