Ankara Life Dergisi

ALANA VE KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR, KUSURSUZ İŞÇİLİK,PROFESYONEL HİZMET; SARE HAVUZ SPA

Ali Fuat Deniz ve Mehmet Yavaş tarafından Ankara merkezli kurulmuş Sare Havuz & SPA’yı bu ay Ankara Life Dergisi’nde ağırladık. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile sektörde fark yaratan Sare Havuz & SPA ile tanışmanın tam da zamanı! Keyifli okumalar.

SARE Havuz & SPA’yı bir de sizden tanıyalım.

Öncelikle Sare’nin kelime anlamını hatırlatarak başlamalıyız.

Sare: saf, temiz ve ihtiyaç duyulan anlamlarında kullanılan İbranice kökenli bir kelimedir.

Biz de aslında tam olarak bu üç kelimeden esinlenerek yola çıktık.

İşverenlerimizin taleplerini, kaliteli malzemeleri, profesyonel işçiliğimiz ile harmanlayıp doğru fiyat politikasıyla karşılamaktayız.

Değişen dünya düzeni ile sosyal ihtiyaçlarımızın özelleştiğini gördük, kendimize ait yaşam alanlarının önemli bir ihtiyaç olduğunu ve bu alanları oluştururken teknik ekibi kuvvetli, alanında uzman, müşteri memnuniyetini esas alan ve özellikle düzgün fiyat politikasına sahip firma ihtiyacını ortadan kaldırabilmek için SARE Havuz & SPA’yı kurmaya karar verdik.

SARE Havuz & SPA beş yıllık sektör tecrübesi sonrasında Ali Fuat Deniz ve Mehmet Yavaş tarafından Ankara merkezli kurulmuş yüzme havuzu, süs havuzu, Türk hamamı, sauna ve buhar odası imalatları, havuz kimyasalları, malzeme temini ve bakım hizmetleri yapan alanında uzman bir firmadır.

Sunduğunuz hizmetlerden bahseder misiniz?

SARE Havuz & SPA alana ve kişiye özel çözümler ile keyifli zaman geçireceğiniz sağlıklı mekanlar oluşturmaktadır. Uzmanlık alanlarımızı sıralayacak olursak;

Yüzme Havuzu İmalatı, her bütçeye ve her ölçüye uyacak en lüksünden en standardına kadar TSE normlarına uygun imalatlar yapmaktayız.

Türk Hamamı İmalatı, A’dan Z’ye tüm aşamalarda özenle hareket ettiğimiz kişiye özel hamamlar tasarlar ve uygularız.

Sauna İmalatı, imalat aşamalarının tamamında sauna için uygun olan sağlıklı malzemeler kullanır ve mükemmel işçiliğimiz ile noktalarız. Bu sayede sağlıklı olarak terlemenizi ve toksin atmanızı sağlarız.

Ayrıca SARE Havuz & SPA olarak, buhar odası imalatı, havuz kimyasalları temini, havuz ve SPA bakım onarım ve malzeme tedariki alanlarında da hizmet vermekteyiz

Sanıyoruz bu işi hakkıyla yapan birkaç firmadan birisiniz. Peki sizi rakiplerinizden ayıran nokta nedir?

Belki klasik olacak ilk cevap için ama işimizi hakikaten seviyoruz. Tasarlıyoruz, üretiyoruz ve en önemlisi arkamızda mutlu insanlar bırakıyoruz. Yüzme havuzunun tüm aşamalarını merakla takip eden, heyecanla bekleyen çocukların gülüşünde gizli aslında işimize olan tutkumuz. Birde hizmet verdiğimiz kesimin özel olması yaptığımız işi kıymet bilinir hale getiriyor.

Kurduğumuz ekibin kalitesi, kusursuz işçilik anlayışımız ve profesyonel hizmet sunmamız da aynı işi yapmaya çalışan diğer firmalardan da bizi ayıran en önemli noktalardan sanırım.

Farklı ve yeni projelerinizden bahseder misiniz?

Aslında her başladığımız proje bizim için özeldir ve hatta en kıymetli işimizdir. İşverenimizin hayal kurması ile başlar, tasarlanır, uygulanır ve söz verdiğimiz gibi eksiksiz olarak teslim edilir. Kısacası işimize ve işverenimize kıymet veririz.

Yenilikleri takip etmekteyiz, halihazırda devam eden birçok şantiyemiz bulunmaktadır. Her biri diğerinden farklı şekilde seyretmektedir. Her işverenin isteği kendine özgü olduğundan dolayı aslında her işimiz yeni ve farklıdır.

Uluslararası düzeyde faaliyet göstermek istiyorsunuz, bununla ilgili projeleriniz nelerdir?

En büyük hedeflerimizden birisi ihracat yapabilmekti ve bunu başardık. İlk olarak İngiltere’de Türk hamamı, sauna, dinlenme yatağı, ısıtmalı taş yatak ve hatta squash court imalatı gerçekleştirdik. Bizim için çok önemli bir gelişme oldu ve devamını getireceğimize inancımız tam.

Daha fazla talebi kaldırabilecek uzmanlık ve teknik ekibe sahip misiniz?

Alanında uzman, üç farklı ekibe sahibiz. Elektro-mekanik işlerini, seramik ve mermer işlerini ve ahşap uygulamalarını çözdüğümüz ayrı ekiplerimiz var. Her ekibimizin iç işleyişi ve yöneticileri farklıdır. Her talebe il ve ülke sınırı olmaksızın cevap verebilecek potansiyele sahibimiz ancak sınırsız bir gücümüz yok tabii ki kendi iş programımıza göre belirlediğimiz başlangıç ve bitiş zamanını işverenimize bildirir ve söz verdiğimiz vakitte eksiksiz olarak teslim ederiz.

Ürün tesliminden sonra bakım ve onarım hizmetleriniz devam ediyor mu?

Tüm imalatlarımız kullanıcı hataları haricinde iki yıl SARE Havuz & SPA garantisi altındadır ve garanti sürecimizi titizlikle yönetiriz.

İmalat sonrası talepler doğrultusunda teknik servis, bakım, onarım ve yenileme hizmetlerinde de faaliyet gösterdiğimiz gibi havuz kimyasalları ve teknik ekipmanlar tedarikinde de hizmet vermekteyiz. Tüm işverenlerimizle bağlantımız mutlak suretle devam etmektedir ve uzmanlık alanlarımız ile ilgili tüm taleplerini karşılayacak bilgi, birikim, tecrübe ve teknik ekibe sahibiz.

SARE Havuz & SPA olarak faaliyette bulunduğumuz sektör ile ilgili çözümlerimiz, uygulamalarımız ve ahlaki değerlerimiz ile müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmeti en doğru şekilde sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktan onur duyarız.

Yorumlar

0 yorumlar