Ankara Life Dergisi

ANKARALIFE’tan YILIN EN BÜYÜK YILBAŞI PARTİ

Türkiye’nin en çok okunan yerel yayını Ankara Life Dergisi geçtiğimiz günlerde düzenlediği muhteşem organizasyonda şehrin önde gelen simalarını bir araya topladı. Canto Orkestrası ile DJ Santo Fuego’nun sahne aldığı dev gecede Sense Five, Velovis, Arcora Mimarlık, Çok Medya ve Marcelino Cario sponsorlar arasındaydı.
Gecenin geç saatlerine kadar süren dev organizasyona yerel ve ulusal basın da yoğun ilgi gösterdi.

Pandemiden sonra dev etkinlik. Aralık ayında gerçekleştirilen parti bine yakın Ankaralıyı bir araya getirdi. Türkiye’nin en çok okunan yerel yayını Ankara Life Dergisi düzenlediği dev organizasyonla kent cemiyet hayatını tekrar özlediği günlere döndürdü. İş, sanat, bürokrasi, siyaset ve sosyal yaşamın önde gelen isimlerinin davetli olduğu “Ankara Life Private Party’e katılım yoğundu.

Gece, Ankara Life Dergisi Yazı İşleri Müdürü Sertaç Kantarcı’nın açılış konuşmasıyla başladı. Ankara Life’ın üçüncü nesil temsilcisi olduğunu hatırlatan Kantarcı, kurucuları Nüket Kantarcı başta olmak üzere geçmişte emeği geçen her isme teker teker teşekkür etti. Kurum olarak Ankara sosyal hayatında büyük önem taşıdıklarının altını çizen Sertaç Kantarcı yarım yüzyıla yakındır aralıksız yayın yapan Ankara Life Dergisi’nin son yirmi senesinde aktif yer almaktan büyük gurur duyduğunu söyleyerek derginin bu başarısında emeği geçen ekip arkadaşlarını sahneye davet etti. Sahneye çıkan Ankara Life Dergisi ekibi tüm misafirlerini alkışladı ve muhteşem gece başladı. Organizasyona sponsor olan Sense Five, Velovis, Arcora Mimarlık, Çok Medya ve Marcelino Cario yetkililerine birer teşekkür plaketi takdim edildi. İlk plaketi Sertaç Kantarcı’nın elinden alan Muslu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Muslu, Sense Five ve Velovis ile kent mimarisine çevreci bir dokunuş sergilediklerini söyledi. Beş duyuya hitap edecek örnek projeleri ile tüm Türkiye’ye örnek olduklarını hatırlatan Muslu, yeni projelerle Başkentlilerin karşısına çıkacaklarının da müjdesini verdi.

Muhteşem Geceye Muhteşem Performans!

Kentin marka yayını Ankara Life Dergisi tarafından gerçekleştireln parti, kelimenin tam anlamıyla göz doldurdu. İncek Vista’da yer alan 3.57 Performance Hall’deki parti, DJ Santo Fuego’nun şovuyla başladı. Devamında sahne Canto Orkestrası sevilen şarkıyla Başkent sosyetesini coşturdu. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren organizasyon oldukça kalabalıktı.

Yorumlar

0 yorumlar