AVRUPANIN DEVİ ALMANYA’DAN İNSPİRA COSMETİC BUHARSIZ YENİ NESİL CİLT BAKIM UYGULAMALARI ARTIK TÜRKİYE’DE

Sektörün duayenlerinden Seçil Büke, kentin en sevilen dergisi Ankara Life okurlarının İnspira Cosmetic hakkındaki sorularını cevaplıyor:

Size göre, güzelliğin ilk adımı nedir? İnsan kendisini ne zaman güzel hissetmeye başlar?

Güzellik, bakımla başlar. Bakım olmadığında güzellik fark edilmez.

Bize biraz İnspira Cosmetic’ten söz eder misiniz?

Güzellik sektörü, çok hızlı ilerleyen bir sektör. Her gün yeni uygulamalarla karşılaşıyoruz. İnspira Cosmetik de, bu yeni nesil güzellik uygulamaların başında gelmektedir. İnspira Cosmetic, Almanya’nın önde gelen bir kozmetik firmasıdır. 2018’den beri Türkiye’ye Dermo’say Kozmetik getirmektedir. İnspira, profesyonel cilt bakım ürünleri ile salonların ürün ihtiyacını tam olarak karşılamaktadır. İyileştirici onarıcı anti-aging ürün grupları oldukça zengindir.

Buharsız, yeni nesil cilt bakım uygulamaları nasıl işlemektedir? Faydaları nelerdir?

Bu uygulamalar, klasik cilt bakımından farklı olarak buhar ve komedon kullanmadan cildin üzerinde ki ölü tabakayı özel formüllerle alıp temiz bir cilt çıkarır. İyileştirici bakımlar için ürün yelpazesi oldukça çoktur.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.