Ankara Life Dergisi

Bakımlı Olmak Herkesin Hakkı!

Şehrin marka yayını Ankara Life Dergisi, Çayyolu’nun güzide yerlerinden birinde hizmet sunan Barbero Berber’e konuk oldu. Lazer epilasyon ve saç ekimine dair çalışmalara başlayan Emra Özüç, merak ettiğimiz sorularımızı yanıtladı.
Röportaj: Hatice Şeyma Basut
Emrah Bey, öncelikle sizi yeniden aramızda görmekten mutluluk duyduğumuzu dile getirmek istiyorum. Ardından Barbero Berber olarak yeni çalışmalara başladığınızı duyduk. Saç ekimi ve lazer epilasyon uygulamalarını başlatma fikriniz nasıl oluştu?
Son zamanlarda erkekler kişisel bakımlarına artık özen gösteriyor ve dış görüntü önemli hale geldi. Biz Barbero olarak; erkeklerin ihtiyacı olan eksiğini tamamlıyoruz. Saç ve sakal erkeğin makyajıdır, bizim için önemli olan da bu makyajı tamamlamak. Epilasyon hizmetimizle istenmeyen kıllara savaş açtık, işimize yatırım yapıyoruz, böylelikle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak bizi mutlu ediyor. Saç protezi çalışmamız da başladı bunun için söyleyeceğim tek şey; özgüvensiz ve saçsız kimse kalmayana dek çalışmaya devam edeceğiz.
Saç ekiminde ve lazer epilasyonda baz aldığınız en önemli özellikler neler?
Saç protezi usta ellerde yapılırsa, erkeğin yüzü, kafa yapısı orijinal ve doğal halinden daha iyi olur. Günümüzde teknolojinin bize sunmuş olduğu hizmet olan epilasyon; erkek kadın fark etmeksizin tercih ediliyor, bunu da kullanıyor olmanın en doğal bir unsur olduğunu düşünüyorum. Biz de Barbero Berber olarak erkeklere en iyi hizmeti vermek adına başarılı olmak istiyoruz.
Lokasyon olarak gayet iyi bir konumda yer alıyorsunuz. Buradan gelen talepler ne yönde ilerliyor?
Evet, Ankara’nın ne istediğini bilen, kendine bakan bir topluluk içinde mesai harcıyoruz, bu beni cezbeden bir olay. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda işimize ve mesleğime yatırım yapıyoruz. Ve inanın işimi iyi yaptığımda çok mutlu oluyorum.
Sizi tercih edeceklere neler söylemek istersiniz?
Barbero Berber olarak; ellerimizde saçlarınız hayat bulur, kendinize bu iyiliği yapın!

Yorumlar

0 yorumlar