Ankara Life Dergisi

‘Burada Her Şey En İyi Olmak Zorunda!’

Renklendirme, fön, kesim gibi saç işlemlerinin yanı sıra önceliğinde gelen misafirlerini dinleyerek bir yol haritası çıkarıp harikalar yaratan The Best Kuaför’den bahsetmek istiyorum sizlere. The Best Kuaför’ün kurucuları Mert Göçeri ve Oğuz Ardıç, saç ve diğer bakım hizmetleri konusunda uzmanlığını kanıtlamış iki önemli isim. Ülkemizin ötesinde sınırlarını aşarak pek çok ülkeye sosyal medya sayesinde ulaşan iki arkadaş, danışanlarına hizmet verme konusunda bir hayli başarılı. Giriş kapısında yazan ‘The Bestlendin!’ ifadesi ise her şeyi anlatıyor, çünkü bu salonda uygulanan işlemler sonrasında mutlu ayrılmamak imkansız! ‘Herkeste olanı size yansıtmak değil, size yakışanı yapmak önceliğimizdir.’ diyen Mert Göçeri ve Oğuz Ardıç ile başkentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi ekibi olarak bir araya geldik, merak ettiğimiz sorularımızı yönelttik. Keyifli okumalar dileriz.
Röportaj: Hatice Şeyma Basut

The Best Kuaför’ü tanıyabilir miyiz?
30 Kasım 2019 tarihinde The Best olarak çalışma hayatına başladık. Daha sonra sektörde adımızdan bahsedecek yenilikler, işlemler ve servisler çıkardık. Çok küçük bir salon olarak başlasak da 3 sene içerisinde Türkiye dahil yurt dışında birçok ülkede, sosyal medyanın gücü sayesinde adımızdan söz ettirdik.

Sektöre girişinizden bugüne sahadaki serüveninizden kısaca bahsedebilir misiniz ?
Mert Göçeri ve Oğuz Ardıç olarak; markamızdan önce kendimizi her zaman yeniliğe ve geleneksel yeniliğe alıştırmış mottomuzu her zaman başarı ile taçlandırdık. Her zaman Ankara’nın en iyi semtlerinde ve sektörün başarılı isimleriyle çalışıp ve geliştirdik.

Salonunuzun duvarında yazan “The Best’lendin” cümlesi size ne ifade ediyor?
Yani “The Best imzasını taşıyorsun artık.” anlamında düşünülmüş bir söz.

En iddialı olduğunuz işlem nedir?
Genellikle her konuda iyiyiz ama bir branşta öne çıkacaksak bu kesinlikle renklendirme ve uzatma yani mikro kaynak işlemleri olurdu.

“The Best …” boşluğu nasıl doldururdunuz?
Bizim klasik bir sloganımız haline gelen; “Adı üstünde burası The Best, burada her şey en iyi olmak zorunda.” cümlemizle tamamlamak istiyoruz.

Salonunuza düzenli gelen misafirlerinizin The Best hakkında vazgeçemediği özellik nedir?
Herkes çok iyi saç yapabiliyor fakat müşterilerimizin bizi ekstra seçmesinin sebebi; onları çok iyi dinlememiz, vereceğimiz hizmetlerde onlara en iyisini yapmamız, renklendirmelerimiz ve mikro kaynaklarımızdır.

Sizi ziyaret edecek insanlara The Best hakkında açıklayıcı bir cümle söyleyecek olursanız ne dersiniz?
Çıkardığımız iyi servislerin yanı sıra sizleri çok iyi dinleyebilmek ve anlamak en büyük özelliğimiz. Herkeste olanı size yansıtmak değil, size yakışanı yapmak önceliğimizdir.

Yorumlar

0 yorumlar