Ankara Life Dergisi

Cemiyet Spor Evimde Dedi

İş çevresinin yakından tanıdığı Tuğçe Hondoroğlu’nun girişimleriyle kurulan ve Türkiye’de spor yapma alışkanlığına farklı bir soluk getiren “Spor Evimde” seçkin bir davetli grubuna tanıtıldı. Cemiyet hayatının seçkin simaları EMS cihazlarıyla spor yaparken, davette renkli anlar yaşandı.

Cemiyet hayatından seçkin bir davetli grubunun katıldığı lansman BOM PLUS’ın davetiyle Çukurambar’da bulunan Chef İzakaya’da gerçekleşti. Spor ve iş dünyasının yakından tanıdığı Tuğçe Hondoroğlu girişimiyle Türkiye’de spor alışkanlıklarına yeni bir soluk getiren “Spor Evimde” butik bir davetli grubuna tanıtıldı. Davetlilerin Chef İzakaya’ya gelmesinin ardından “Spor Evimde”nin kurucusu ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Tuğçe Hondoroğlu’nun yaptığı açılış konuşmasıyla etkinlik başladı.

Daha sonra “Spor Evimde” hocalarının detaylı sunumunu dinleyen cemiyet hayatının seçkin simaları, spor uygulamaları ve cihazlarla ilgili detayları öğrendi. Davetin  en keyifli anları ise cemiyetin EMS cihazlarını hocalar eşliğinde denediği anlardı. Cihazları giyerek kısa bir süre spor yapan davetliler ilk anlardan yaşadıkları hislere inanamadı. Davetliler “Spor Evimde” uygulamasının demo derslerini almak için isimlerini görevlilere yazdırırken, Tuğçe Hondoroğlu’na da güleryüzlü ve misafirperver tavırları için ayrıca teşekkür etti. Davet Chef İzakaya Restoran’ın leziz ikramları eşliğinde ve keyifli bir sohbet ortamında devam etti.

Cemiyet hayatının seçkin simaları, “Spor Evimde” uygulamasının spor ile ilgili yaşadıkları aksaklıkları ve eksiklikleri çok iyi tespit edildiğini Tuğçe Hondoroğlu’na söyleyerek teşekkür etti.

Tuğçe Hondoroğlu
Roberto Murat Özdemir
Şermin Aldemir – Baran Yazıcı
Nesrin Klavuz

Yorumlar

0 yorumlar