Ankara Life Dergisi

Cihan Çelenk

Tercih edilmemizin sebebi sözleşme imzalanırken verdiğimiz taahhütlere sadık kalmamız ve sıcak bir ortam yaratmamızdır.

Otomobillerde kullanılan yeni teknolojilerin gelişimlerini  takip edip, konusunda uzman ekip ve ekipmanlarını geliştirerek en iyi şekilde hizmet sunan OR-AY Araç Kiralama’nın kurucusu Cihan Çelenk ile sektör hakkında sohbet ettik.

OR-AY Araç Kiralama’yı tanıtır mısınız ? Rakiplerinden ayrılan önemli faktörler nelerdir? Neyi doğru yaptığınızı düşünüyorsunuz ?

Or-Ay otomotiv ticari faaliyetlerine 1996 yılında Renault yetkili servisi olarak başlamıştır. Araç kiralama sektörüne 2012 yılının Eylül ayında daimi müşterilerinden gelen yoğun istek üzerine sektöre ilk adımını atmıştır.

Müşterilerimiz karşılaştıkları sorunlarda iletişim kurabilecekleri müşteri temsilcileri ve yöneticilerinin anlık çözümler sağlamalarından dolayı OR-AY FİLO’yu tercih etmektedirler.

Yıllarca bizimle çalışmaya devam etmelerinin sebebi; yaptığımız işte uzman olmamız, sözleşme imzalanırken verdiğimiz taahhütlere sadık kalmamız ve sıcak bir ortam yaratmamızdır.

Otomotiv servis seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Öncelikle kullandığınız markanın yetkili servislerini seçmeniz gereklidir. Yaşadığınız şehirde alternatifleriniz var ise, bunlardan ilk bakışta düzen, tertip, kılık kıyafetten temizliğe kadar görünen vitrinin düzeni, firma personellerinin işlerini de aynı titizlikte yaptıklarının kanıtıdır. Bunun yanında verdikleri sözleri yerine getirebilmeleri ve yetişmiş personellerinin bulunması tercih sebebiniz olmalıdır.

OR-AY Oto servis olarak müşterilerinize sunduğunuz hizmetler nelerdir?

Renault yetkili servis standartlarının tamamını eksiksiz olarak uygulamaktayız. Bunun yanında araçları yerinden alıp teslim etme ve araç dezenfeksiyonu gibi işlemleri yapmaktayız.

 Otomotiv bakım ve onarımı içeren periyodik bakım ne kadar süreyle yapılmalıdır?

Her marka aracın periyodik kilometre ve yıl bakımları, araçların teknik donanımlarına, dizel veya benzinli motor kullanmalarına, motor hacimlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Her aracın kitapçığından veya yetkili servislerinden doğru bilgi edinilebilir.

Doğru servisi seçmenin avantajları nelerdir?

Canınızı ve sevdiklerinizi taşıdığınız otomobilinizin onarımlarının ve işçiliğinin garantisini verebilen, takılan parçaların orijinalliğinden şüphe duymayacağınız emin ellere emanet etmeniz en büyük avantajınızdır.

Yorumlar

0 yorumlar