GERÇEK ADANA LEZZETİNİN BALGAT’TAN SONRA ADRESİ İNCEK!

Ankara’nın kebap kültürünün marka isimlerinden Salih Usta Kebap, şimdi de misafirlerini İncek’e bekliyor. Yepyeni bir mekan, geniş, ferah ve oldukça şık. Yemekten sonra çimlerin mis gibi kokusu ile çayınızı, kahvenizi yudumlayacağınız sakin ve nezih bir ortam. Ankara Life Dergisi olarak yerinde gördük, yerinde yedik ve hemen size haber verelim dedik. Kapıda sizi ilk karşılayan güler yüzlü İşletmecisi Emin Bal olacak; “Buyurun efendim…”

Ankara’nın dudak uçuklatan lezzetlerinin adresi Salih Usta Kebap’ın yeni adresi İncek. Şık tasarımı, yemyeşil bahçesi ve birbirinden lezzetli kebapları ile Salih Usta Kebap,  İncek’te kebap severleri ağırlamaya devam ediyor.  

Kebaplar, erkek kuzu etinden yapılıp etteki sinirlerin tümü temizlenerek zırh kıyması ile eşsiz bir lezzete dönüşüyor. Et severlerin vazgeçilmezi “yağlı kara”, ister dürüm ister servis şeklinde nefis “adana”, özenle ayıklanmış kıvamında pişmiş “kuzu ciğeri”, lezzetleri birbiri ile yarışan pideler, lahmacunlar ve masaların baş tacı mezeler.

Salih Usta Kebap sadece kebaplar ile ünlü değil! Taptaze sütün eşsiz bir “Hamsiköy Sütlacına” dönüşmesi, yöresinden gelen fıstıklar ile katmer ve künefe yemek sonrası size eşlik ediyor.

Misafirlerinin, doyum olmaz sohbeti ve sıcakkanlılığı ile keyifli vakit geçirmelerini sağlayan işletmecisi Emin Bal’ı da es geçmemek gerekir. Ankara Life Dergisi olarak, Salih Usta’yı sevmemizin bir diğer sebebi de Emin Bal! Özel günlerimizde tek adresimiz Salih Usta Kebap oluyor. Emin Bal, adeta evine gelen misafirleri gibi bizi kapıdan karşılayıp kapıdan uğurluyor. Yemek boyunca hiçbir masadan alakasını eksik etmiyor.

Kısaca, Ankara’da hem doyup, hem evinizde gibi hissedeceğiniz 2 adres; Salih Usta Kebap Balgat ve İncek. Afiyet olsun!

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.