Holywood Smile

Güzel ve etkileyici bir gülümsemenin çoğu kişi tarafından hayal edildiğini biliyoruz. Kişiyi görünüşü kadar konforlu bir iletişim anlamında da öne çıkaran güzel bir gülüşe, gülüş tasarımı ile sahip olmak mümkün. Özellikle son yıllarda Hollywood yıldızlarının olağanüstü ve etkileyici gülümsemelerinin dikkat çekmeye başlamasıyla; “Hollywood Smile” terimi ortaya çıktı. Dişlerde bulunan şekil bozuklukları, çürükler, aşınmalar, renk değişiklikleri ile çenedeki konum ve simetri bozuklukları gibi diş hekimliğini ilgilendiren bazı sorunlar, yüz görünümünü etkileyerek estetik problemlere neden oluyor. Bu gibi problemler için diş hekimleri Laminate Veneer (yaprak kaplama), Emax, Zirkonya Veneer’ler gibi çeşitli uygulamaları diş eti gibi yumuşak dokulara da müdahale ve yönlendirme yaparak estetik problemleri ortadan kaldırabiliyor. Özellikle son yıllarda bireyler diş hekimlerine sadece ağız ve diş sağlığı ile ilgili değil estetik nedenlerle de başvurmaya başlamakla birlikte, başvuranların önemli bir kısmının ‘Hollywood Smile’ yaptırmak istedikleri biliniyor. Dişlerinin görüntüsünden ve gülüşünden memnun olmayan, gülerken kendisini iyi hissetmeyen bireyler gelişen teknoloji ve estetik diş hekimliği uygulamaları ile artık istedikleri görüntüye sahip olabiliyor. Örneğin; Morgen Freeman, İngiltere Düşesi Kate Middleton, Tom Cruise bu gülüşe sahip olan isimlerden.
Sahip olduğu son teknolojiye uygun donanımı ile gülüş tasarımı da dahil olmak üzere tüm estetik diş hekimi uygulamalarını rahatlıkla yapabilen Hospitadent, sizleri hayal ettiğiniz gülüşlere kavuşturuyor.
Hayalinizdeki gülüş sizin gülüşünüz olsun…

Ankara Hospitadent Tunalı BaşhekimiŞüheda YILDIZ

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.