İnceler Medikal,Modus ED SWT İle Dünyaya Açıldı

Türkiye’nin hatırı sayılır medikal şirketlerinden İnceler, erkeklere özel geliştirdiği sertleşme sorununu ortadan kaldıran Modus ED SWT ile, hem yurtiçi piyasalarda, hem de yurtdışı arenada Ankara’yı ve Türkiye’yi temsil ediyor. Şirket kurucusu Mehmet İnce, Ankara Life Dergisi’ne verdiği röportajda ürünlerinin başta Ankara olmak üzere tüm yurtta büyük ses getirdiğini belirterek,yurtdışında birçok ülkede de Modus ED SWT’nn kullanıldığını söylüyor.İnceler Medikal Kurucusu Mehmet İnce’nin röportajını keyifle okumanızı dileriz…

Modus ED SWT yerli bir cihaz mı?
Cihazımız yerli üretim cihazdır. İnceler Medikal tarafından üretilmektedir. İnceler Medikal, şok dalgaları alanında uzman kadrosu ile yaklaşık 20 yıldır teknolojik cihazlar üretmektedir.

Cihazın teknik özellikleri nedir? Modus SWT, şok dalga jeneratörleri ile çalışmaktadır. Şok dalgaları uzun yıllardır böbrek taşı kırmada, ortopedi, fizik tedavi rahatsızlıkları, estetik tedavileri, penis eğriliği ve ereksiyon problemleri gibi birçok alanda başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Ankara’da hangi hekimler cihazınızı kullanıyor?
Prof. Dr. Ömer Faruk Karataş (0533 725 6280), Lokman Hekim Hastaneleri’nden Doç. Dr. İsmail Nalbant (0542 660 1460), Başkent Üniversitesi Hastanesi’nde Prof. Dr. Levent Peşkircioğlu (0532 241 3826)
ve Özel 100. Yıl Hastanesi Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel (0551 958 7111) Modus ED SWT cihazımızı kullanıyor.

Sadece doktorlar tarafından mı kullanılıyor?
Modus ED SWT sadece doktorlar değil, doktorların kontrolünde sertifikalı teknik personel tarafından da kullanılabilir.

İhraç ediyor musunuz?
Evet. Cihazımızı Avrupa, Afrika, Amerika, Ortadoğu, Uzakdoğu olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihraç etmekteyiz.

Modus ED SWT’nin poliklinikler ya da kliniklerde olma zorunluluğu var mı?
Modus ED SWT tedavisi özel bir tedavi olduğu için şu anda sadece özel hastaneler ve kliniklerde bulunmaktadır. Devlet hastanelerinde ya da polikliniklerde bulunmamaktadır. Zorunlu bulundurulması gereken bir cihaz değildir. Hekimin tedavi aşamasında tercih ettiği bir uygulamadır.

Cihazı edinmek isteyenler size nasıl ulaşabilir?
Modus ED SWT’yi yurtiçi ve yurtdışına pazarlıyoruz. Özel hastane ve klinikleri ziyaret ederek görüşme sağlıyoruz. Zaten birçok merkez ve hekim cihazımızın kullanıldığı kliniklerden görerek bizimle temasa geçmektedir.

Cihaz sadece satılıyor mu, kiralama yapmak mümkün mü?
Modus ED SWT’nin hem satışını, hem de kiralamasını yapıyoruz. Her iki şekilde de cihazımızı satın almak isteyen ya da kiralamayı düşünen doktor ve teknik personele bizzat eğitim veriyoruz.

İlgili Makaleler

Ankara Sanat Atölyeleri Derneği

Genel olarak fotoğraf çekme eylemi küçümsenir. Sadece deklanşöre basarak fotoğrafın çekildiği düşünülür. Ama fotoğraf çekme bir disiplin işidir

Günce

Günce, Müzik LIstelerini Alt Üst Edecek!

Tuğba Ünal

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Tuğba Ünal, yeni albümünü çıkarmasına günler kala sevenlerine sürpriz yaptı. 'Kalbince' albümünde yer alan 'İzler Durur' isimli şarkılarını kliplendirmeye karar veren...

Şule Erkoçak

Jule Beauté Güzellik Merkezi’nde Mesafeli & Sıcak Kutlama

Serkan Melikoğlu

Tiyatrodan sinemaya, eğitmenlikten oyunculuğa hayatının her hücresi sanat ile dolu dolu olan Serkan Melikoğlu, sahnenin perdesini bu kez Ankara Life Dergisi okuyucuları için araladı.

En son Konular

Ayşe yıldız sönmez

Yonca Butik Organizasyon

SIRA DIŞI BİR ORTAM, EŞSİZ BİR ORGANİZASYON Ankara’nın ilk ve tek kişiye özel romantik mekanı YONCA...

Cemiyet Spor Evimde Dedi

İş çevresinin yakından tanıdığı Tuğçe Hondoroğlu’nun girişimleriyle kurulan ve Türkiye’de spor yapma alışkanlığına farklı bir soluk getiren “Spor Evimde” seçkin bir davetli grubuna tanıtıldı.

Ankara Evlilik Teklifi

Ankara evlilik teklifi organizasyonu için çok ayrıcalıklı sıra dışı bir mekan eveeet.com