İş Dünyasını Buluşturan Düğün: Seray ve Batuhan Evlendi…

Ankara’nın tanınmış simalarından Seray Somuncuoğlu ve Batuhan Berk Yaşar çifti, geçtiğimiz günlerde düzenlenen rüya gibi bir düğün töreniyle evlendi. Törene iş, spor ve cemiyet dünyasından çok sayıda önemli isim katıldı.

Anova Ar-Ge Teknolojileri isimli firmada Kurumsal İletişim Direktörü olarak çalışan Bilkent Üniversitesi mezunu Seray Somuncuoğlu Yaşar ile Jobs Studio Reklam Ajansı ve Luvvi Yatçılık firmaları kurucusu ve Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu genç iş insanı Batuhan Berk Yaşar, İncek Has Bahçe’de evlendi. Batuhan Berk Yaşar’ın damatlık tercihi Cevat Akıncı Tailors olurken ayakkabılarını Melih Ekinci Handcraft’tan aldı. Yaşar’ın kuaförü ise Backstage’di. Gelinlik Dai’den alınırken saç tasarım için Tugay Ayyıldız, gelin makyajı için de Türkiye’nin en başarılı makyaj sanatçılarından Makyajhane kurucusu Kıvanç Can Bektaş tercih edildi.

Leave your vote

-1 points
Upvote Downvote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.