Ankara Life Dergisi

Jumbo 2019 Yılına Yeni İşbirlikleriyle Giriyor

Sade ve iddialı çizgileriyle rakiplerinden farklılaşan, ürünleri usta dokunuşlarla geliştirilen Jumbo, Anatoli’nin Kreatif Direktörü Beyhan Bağış ile yeni bir işbirliğine imza atıyor. İşbirliği kapsamında bundan böyle Anatoli koleksiyonlarına Jumbo mağazalarında da ulaşılabilecek.

Porselen, cam ve çeliğe hayat veren ince işçilik ve 120’den fazla endüstriyel tasarımla 40 yılı aşkın süredir Türkiye ve dünya çapında sayısız ödül kazanan Jumbo, ürünleriyle stil sahibi sofralar sunuyor. Jumbo, özgün tarzı ve seçkin çizgileri ile yüzlerce sofra ürününü tüketicileriyle buluştururken yeni işbirlikleriyle de faaliyetlerini genişletiyor.

Anatoli’nin Kreatif Direktörü Beyhan Bağış ile el sıkışan Jumbo bu kez farklı bir işbirliği ile gündeme geliyor. Bundan böyle Anatoli koleksiyonlarını Jumbo mağazalarında bulabilmek mümkün olacak.


.

Her iki marka için de önem taşıyan bu işbirliği için Ankara Armada AVM’deki Jumbo Mağazası’nda, Beyhan Bağış ve Karaca Grup CEO’su Fatih Karaca’nın ev sahipliğinde düzenlenen davete Ankara’nın ünlü simaları katıldı. Davetliler arasında Egemen Bağış, Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Eski Ak Parti Milletvekili Zeynep Karahan Uslu, Neşe Baysanoğlu, Elif Özkaleli Vardar, Ela Çakıcı, Nüket Küçükel Ezberci, Ak Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır, Şule Özdin Ünal, Mahir Ünal, Kübra-Saruhan Arslan, Günseli Çeçen de vardı. Misafirler Jumbo ürünleri ile de yakından ilgilenerek detaylı bilgi aldı.

İşbirliği üzerine Beyhan Bağış ve Fatih Karaca “öncelikle davetimize katıldığınız için teşekkür ederiz. Türkiye’de tasarım denince ilk akla gelen ve yaratıcılığıyla dikkatleri üzerine toplayan iki marka olarak işbirliğimiz için son derece heyecanlıyız. İki markanın güç birliği ile ülkemizin bu alanda ne kadar ilerlediğini bir kez daha gözler önüne sermiş olacağız” dedi.

Yorumlar

0 yorumlar