Ankara Life Dergisi

Medical Park Ankara Hastaneleri’nden Sağlık Çalışanlarına Vefa Gecesi

Medical Park Ankara Hastaneleri Bilkent Otel’de düzenlediği yeni yıl balosuyla sağlık çalışanlarına moral aşıladı. Konuk sanatçı olarak katılan Safiye Soyman ve Faik Öztürk çifti performansları ve enerjileriyle geceye renk kattı.

Bu yıl Ankara’da 7. yılını tamamlayan Medicalpark Ankara Batıkent hastanesi ve 2. yılına giren VM Medicalpark Keçiören hastanesinin çalışanları özellikle zorlu pandemi şartlarında yaşadıkları süreçlerden sonra moral buldu.

Son yıllarda yaşadığımız küresel salgından en çok etkilenen ve bu süreçte tüm varlığıyla emek veren sağlık çalışanları için düzenlenen gecede konuşan Medical Park Ankara Hastaneleri Koordinatörü Op. Dr. Tonguç SUGÜNEŞ; “geceye katılan sağlık çalışanları nezdinde tüm sağlık çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. Batıkent hastanemizde 7 yılda 317.217 hastaya dokunduk,4.264 ameliyat gerçekleştirdik. Aynı şekilde Keçiören hastanemizde 2 yılda 192.869 hastaya dokunduk, 3.421 ameliyat gerçekleştirdik. Diğer tüm sağlık çalışanları gibi biz de bu süreçlerde hastalarımıza şifa olma gayretinden başka bir şey düşünmedik, bu vefa hepimizin” diyerek tüm sağlık çalışanlarına minnettarlıklarını sundu.

Yorumlar

0 yorumlar