Medical Park Ankara Hastaneleri’nden Sağlık Çalışanlarına Vefa Gecesi

Medical Park Ankara Hastaneleri Bilkent Otel’de düzenlediği yeni yıl balosuyla sağlık çalışanlarına moral aşıladı. Konuk sanatçı olarak katılan Safiye Soyman ve Faik Öztürk çifti performansları ve enerjileriyle geceye renk kattı.

Bu yıl Ankara’da 7. yılını tamamlayan Medicalpark Ankara Batıkent hastanesi ve 2. yılına giren VM Medicalpark Keçiören hastanesinin çalışanları özellikle zorlu pandemi şartlarında yaşadıkları süreçlerden sonra moral buldu.

Son yıllarda yaşadığımız küresel salgından en çok etkilenen ve bu süreçte tüm varlığıyla emek veren sağlık çalışanları için düzenlenen gecede konuşan Medical Park Ankara Hastaneleri Koordinatörü Op. Dr. Tonguç SUGÜNEŞ; “geceye katılan sağlık çalışanları nezdinde tüm sağlık çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. Batıkent hastanemizde 7 yılda 317.217 hastaya dokunduk,4.264 ameliyat gerçekleştirdik. Aynı şekilde Keçiören hastanemizde 2 yılda 192.869 hastaya dokunduk, 3.421 ameliyat gerçekleştirdik. Diğer tüm sağlık çalışanları gibi biz de bu süreçlerde hastalarımıza şifa olma gayretinden başka bir şey düşünmedik, bu vefa hepimizin” diyerek tüm sağlık çalışanlarına minnettarlıklarını sundu.

Leave your vote

-1 points
Upvote Downvote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.