Ankara Life Dergisi

Zerafet Ankara’dan Muhteşem 14 Şubat Daveti

Başkentin kalbi Söğütözü’nde 2017 yılında hizmete giren ve şehrin en çok tercih edilen düğün mekanlarından olan Zerafet Ankara’da yılın en romantik etkinliği gerçekleşti.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen geleneksel Sevgililer Günü 13 Şubat akşamı kutlandı. 2019 yılında Zerafet Ankara’da evlenen ve 2020 yılında Zerafet Ankara’da evlenecek olan çiftlerin birlikte Sevgililer Günü’nü kutladıkları bu güzel gece, Zerafet Ankara’nın Genel Müdürü düğün ve organizasyon sektörünün tecrübeli ismi Murat Köksal’ın sunumuyla başladı.

2020 yılının gelinlik modellerinin tanıtıldığı defile ile başlayan gece, Zerafet Ankara mutfak ekibinin özenle hazırlamış olduğu menülerin tadımı ve orkestranın eşsiz müzik ziyafeti ile devam etti. Zerafet Ankara’nın dans eğitmenlerinden yıl boyunca ders alan 2019 çiftleri gecenin açılış dansını hep birlikte yaptılar.

Bu çok özel gece, tüm çiftlerin sahneden gökyüzüne bir ömür boyu mutluluk dileyerek bıraktıkları uçan balonlar ile görsel bir şölene dönüştü. 2019 ve 2020 çiftlerinin toplu hatıra fotoğrafı ile bu güzel geceyi ölümsüzleştirdiler.

Yorumlar

0 yorumlar