Ankara Life Dergisi

Merr Beauty Vip Kurucusu Ve Güzellik Uzman

Merr Beauty VIP, klinik onaylı güvenilir cihazları ve ürünleri ile danışanlarını genç ve güzel bir görünüme kavuşturmakta. Merr Beauty VIP Kurucusu Güzellik Uzmanı Merih Özdemir ile hizmet anlayışlarını, uygulamalarını ve çok tercih edilmelerinin sebeplerini konuştuk.

Merr Beauty VIP ile danışanlarınıza nasıl bir hizmet sağlıyorsunuz?

Merr Beauty VIP; uzman estetisyenler, tecrübeli ve donanımlı uzmanlar olarak danışanlarımıza en kaliteli ve en konforlu hizmeti sunmaktadır. Her danışanımız ile ön görüşmeleri bizzat kendim sağlamakta, kişiye uygun olan programı ya da işlemi belirleyip, takiplerini en hassas şekilde yapmaktayım. Para elbette kazanılır, önemli olan danışanın mutluluğudur. Bu anlamda da kendisini özel hissetmek ve güvenle hizmet almak isteyen herkes Merr Beauty’i tercih etmeli diyorum.

Merkezinizde hangi cihazlarla çalışıyorsunuz?

Ultrasonic ses dalga sistemi ile zayıflama, sıkılaşma, selülit giderme, masaj konforunda kalori yakma, cilt bakımı, kırışıklık ve leke bakımı, dudak gençleştirme, saç mezoterapileri gibi bir kadın için; ‘Güzellik adına her şey’ diyebileceğimiz çok çeşitli işlemler ve cihazlar mevcut.

Size gelen danışanlar illaki geçici değil, kalıcı çözümler almak isterler. Bu konuda sizin prensibiniz ne yönde?

Güzellik ve gençleşme alanında 6 ay ile 3 sene aralığında kalıcı işlemler olmakla birlikte, çözüm ortaklarımla invaziv işlemlerin de hizmetini vermekteyim. Zayıflama alanında çok ilgi çeken lipoliz işlemi, hem kalıcı hem de çok başarılı sonuçlar sağlamakta. Bu işlemi, bölgesel şikayeti olan herkese şiddetle öneririm. Ayrıca herkese iki ayda bir mutlaka medikal bir cilt bakımı öneriyorum, çünkü cildimize ne kadar iyi bakarsak o kadar genç kalacaktır.

Son olarak Merr Beauty VIP’i tercih etmek isteyenlere neler söylemek istersiniz?

Merr Beauty danışanları, Merr Beauty VIP’de klinik hizmet, güzellik ve bakım, zayıflama konularında kendilerini özel hissetme, kaliteli ve güvenle mümkün olan en iyi hizmeti alma; kırışıklıklardan ayak tırnaklarına kadar aradıkları her şeyi bulabilme şansına sahipler. Daha detaylı bilgi ve görsellere ulaşmak isteyen herkes, bizi @merrbeautysalon ve @merrbeautyvip instagram hesaplarımızdan takip edebilirler.

Yorumlar

0 yorumlar